Miło Cię poznać!

RedmineUP to zespół profesjonalistów, którzy stworzą dla Twojej firmy dowolne dedykowane rozwiązanie, bazujące na Redmine, nowy plugin, dodadzą funkcjonalności czy naprawią napotkany przez Ciebie błąd.

Jesteśmy

W pracy jesteśmy profesjonalistami zjednoczonymi w celu rozwoju Redmine i zapewnieniu najlepszego doświadczenia dla jego użytkowników.
Po pracy jesteśmy zespołem przyjaciół połączonych zainteresowaniami i wspólnymi aktywnościami.

Dołącz do ponad 50 000 użytkowników

Tysiące firm na całym świecie zaufało RedmineUP, w tym zespoły m.in.:

Kontakt do RedmineUP

Zapytania o ofertę: sales@redmineup.com
Wsparcie techniczne i pozostałe informacje: support@redmineup.com

Oficjalny Dystrybutor w Polsce

New Software S.C. Marek Lubas, Mateusz Ponikowski

ul. Reja 15/13
65-076 Zielona Góra

Kontakt: Krzysztof Kuźmińczuk

tel. 7 dni w tygodniu: + 48 533 45 44 45

e-mail: k.kuzminczuk@newsoftware.pl

Dlaczego robimy to, co robimy?

Kochamy oprogramowanie Open Source i system Redmine. W domyślnej wersji Redmine nie oferuje jednak możliwości spotykanych u konkurencji jak np. Jira. Uważamy, że Redmine jest bardziej zaawansowany, a także daje więcej niezależności niż rozwiązania komercyjne. Chcemy dać Ci swobodę zarządzania biznesem i danymi, jednocześnie gwarantując funkcjonalność oprogramowania enterprise w przystępnej cenie.

Nasze pluginy rozszerzają możliwości Redmine, zachowując czystość kodu źródłowego i pozwalają dopasować go do swoich potrzeb.

Od dziewięciu lat nasze pluginy, motywy, rozwiązania i hosting zostały wybrane przez ponad 90 000 użytkowników na całym świecie. Głównymi powodami są bogaty wachlarz możliwości, łatwa integracja, przejrzystość interfejsu i przyjazny design.

action1.jpg

Nasze wartości

Rzetelność

Po dzień dzisiejszy, spędziliśmy ponad 80 000 godzin, tworząc rozwiązania w Redmine. Każdy z członków naszego zespołu posiada głęboką kompetencję w swoim obszarze.

Jakość produktu

Jako pasjonaci Redmine'a przykładamy się do każdej linii kodu, by dostarczyć wysokiej jakości oprograowanie dla tysięcy użytkowników.

Bezpieczeństwo

Stale rozwijamy nasze produkty. Dane z aplikacji Cloud przechowywane są na super-szybkich serwerach zlokalizowanych w Europie, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczestwa.

Niezależność

Nie jesteś związany ani zależny od jednego oprogramowania. Wybierając nasze produkty, pracujesz na Redmine z dodatkowymi funkcjami. Możesz wybrać wersję w chmurze oraz zainstalować pluginy na własnym serwerze.

Nasza historia

Kirill, CEO potrzebował oprogramowania, które pomogłoby mu trzymać pieczę nad zespołem programistów. Wypróbował kilka narzędzi, jednak nie chciał płacić za połowę nieużywanych funkcji. Redmine okazał się idealny. Brakowało mu systemu CRM do zarządzania kontaktami, zatem napisał plugin i zdecydował poświęcić swoje umiejętności dla społeczności ludzi, którzy wierzą w ideę Open Source i rozwijają ją każdego dnia.