Miło Cię poznać!

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy stworzą dla Ciebie dedykowany plugin, rozszerzenie, dedykowane rozwiązanie, dodadzą nową funkcjonalność, naprawią błąd, który znalazłeś albo pomogą z innym zapytaniem, właśnie ich znalazłeś.

Kirill | Management

Kirill

Management

Greg | Marketing

Greg

Marketing

Irina | Support

Irina

Support

Andrew | Development

Andrew

Development

Andrew | Development

Andrew

Development

Egor | IT

Egor

IT

Olga | Finance

Olga

Finance

Marti | Product

Marti

Product

Matt | Product

Matt

Product

Tamara | Management

Tamara

Management

Jesteśmy

W pracy jesteśmy profesjonalistami zjednocznymi w jednym celu - dostarczać najlepsze oprogramowanie dla Redmine, a także zapewnić najlepsze doświadczenie dla naszych użytkowników.
Po pracy jesteśmy grupą pasjonatów połączonych hobby, zainteresowaniami i wspólnymi aktywnościami.

Dlaczego robimy to co robimy?

Nasze pluginy rozszerzają funckjonalność Redmine, dostarczając możliwości oferowanych przez oprogramowanie klasy Enterrise, jednocześnie zachowując esencję Redmine i pełną możliwość jego konfiguracji i dopasowania pod swoje potrzeby.

Przez ponad 6 lat nasze pluginy, motywy, dedykowane rozwiązania i hosting były pierwszym wyborem ponad 40 000 użytkowników na całym świecie. Głównymi powodami są: bogata funkcjonalność, prosta i łatwa intergacja z Redmine, prostota i przejrzystość użytkowania, a także przyjazny design.

W wersji bazowej, Redmine nie daje takich możliwości jak jego konkurenci - Jira czy Wrike. Jako miłośnicy platformy, chcemy dać Tobie wolność w pracy na Redmine, korzystając z opcji jak w drogim oprogramowaniu wyższej klasy, jednak w Open Source i za przystępą cenę.

action1.jpg

Nasza historia

Wszystko zaczęło się sześć at temu, kiedy nasz CEO Kirill potrzebował oprogramowania, które pomogłoby mu trzymać pieczę nad zespołem programistów. Wypróbował kilka narzędzi online, jednak nie uśmiechało się mu przepłacać za połowę nieużywanych funckji, których nie potrzebował. Okazało się, że platforma open source Redmine jest najbardziej odpowiednia do powierzonego zadania, jednak posiada kilka braków w funkcjonalności, które ograniczały jego funkcjonalność. Jako zdolny programista napisał plugin, który rozwiązał część problemów. Kirill pomyślał, że skoro on zetknał się z pewnymi brakami, osób w podobnje sytuacji musi być więcej, więc podzielił się rozszerzeniem ze społecznością Redmine. Pracując nad kolejnym rozwiązaniem i obserwując rosnące zainteresowanie jego dodatkiem, zdecydował poświęcić swoje umiejętności dla ludzi, którzy wybrali Redmine dla zarządzania swoją organizacją.

Nasze wartości

Rzetelność

Pracujemy w Redmine od ponad 6 lat. Każdy z członków naszego zespołu posiada głęboką specjalizację w tym obszarze. Po dzień dzisiejszy, spędziliśmy ponad 70 000 godzin, tworząc pluginy i motywy dla Ciebie.

Jakość produktu

Jako pasjonaci Redmine'a przykładamy się do każdej linii kodu, by dostarczyć doskonały software dla nas i dla tysięcy naszych użytkowników.

Bezpieczeństwo

Stale rozwijamy swoje nasze produkty i świadczymy pomoc każdego dnia. Przechowujemy Wasze dane na najszybszych i najbezpieczniejszych serwerach rozproszonych po świecie. Robimy kopie zapasowe każdego dnia.

Wolność

Nie jesteś związany ani zależny od jednego oprogramowania. Pracujesz na czystym Redmine z dodatkowymi funkcjami, oraz wyborem pomiędzy dwoma wersjami: aplikacją w chmurze oraz licencją do zainstalowania na własnym serwerze.

Dołącz do ponad 50 000 użytkowników

Tysiące firm na całym świecie wybrało RedmineUP

Wypróbuj RedmineUP Cloud już dziś

BEZPŁATNY 15-dniowy test. Bez karty płatniczej. Zarządzaj projektami, CRM i helpdeskiem w jednej aplikacji w chmurze