Plugin CMS dla Redmine

Potężny CMS dla budowania stron i serwisów www oraz blogów

Pobierz teraz
teaser.png

Podoba Ci się ta strona?
Zbudowaliśmy ją z pluginem CMS.

System CMS w Redmine

Teraz możesz budować strony www bezpośrednio w Redmine. Landing page, strony firmowe, produktowe, blogi i znacznie więcej.

Używaj HTML, CSS i Liquid

Plugin CMS pozwala Ci tworzyć strony z wykorzystaniem HTML i CSS, a także Liquid - języka szablonowego.

Strony przyjazne dla SEO

Dodaj dowolne pola, atrybuty tagów czy dowolną strukturę odpowiednią dla wyszukiwarek i pomóż swoim stronom w lepszym pozycjonowaniu.

W pełni konfigurowalny

Twórz i wykorzystuj szablony stron, snippety (fragmenty kodu), menu i znacznie więcej.

Your plugins are professional and easy-useable. They meet all our needs. Also I would like to say that we are very fond of your support. And we are glad that your plugins are well documented and installation process is very easy. We have thousands of tasks or issues. So your plugins are very useful for us.

Gaoming Wu, Owner of Tecsoon

Cechy

Twórz proste strony w Redmine

Dzięki naszemu dodatkowi możesz stworzyć dowolne strony internetowe - od prostych, jednostronicowych serisów, po rozbudowane serwisy firmowe. Chcesz zobaczyć dobry przykład? Nasza cała strona firmowa i blog są zbudowane i zarządzane z pluginem CMS.

Moc języka Liquid

Liquid jest szablonowym językiem/silnikiem udostepnianym na licencji open-source, zbudowanym przez Shopify i napisanym w Ruby on Rails. Jest wykorzystywany jako most pomiędzy HTML i danymi, by szybciej, wygodniej i prościej tworzyć interfejs (front-end) aplikacji webowych i stron internetowych. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Liquid

SEO-Przyjazny kod źródłowy

Dzięki połączeniu najlepszych właściowości i moc HTML i Liquid, możesz swobodnie dodawać dowolne atrybuty, tago czy tworzyć odpowiednią strkuture, by zoptymalizować kod źródłowy pod SEO.

Kawałki kodu do wielokrotnego użytku

Snippety (ang. snippets) to elementy strony lub pliki zawierające fragmenty kodu, do wielokrotnego użytku. Są to zazwyczaj elementy, które pojawiają się na więcej niż jednej stronie lub podstronie, jednak nie na wszystkich. Snippetem może być np link do social media (np do strony firmy na Facebooku) czy blok z wyróżnioną informacją.

Wymagania

Redmine 5.1 - 4.0
Ruby 3.7 - 2.0
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox
Ponad 140 000 zespołów ze 120 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP
Cisco
IBM
Airbus
Fujitsu
Nintendo
Apple Inc.
Bosch
NASA