Twórz, monitoruj i eksportuj faktury. Fakturuj przepracowany czas, kilometraż i administruj stawkami.

Obsługa wielu walut i języków

Dzieki wsparciu dla obsługi wielu walut i lokalizacji na 19 języków, możesz bez wysiłku fakturować międzynarodowych klientów

Cykliczne płatności

Lekko wystawiaj i zarządzaj cyklicznymi płatnościami, dzięki opcji automatycznego wystawiania i wysyłania faktur.

Dodawanie podatków i zniżek

Dla każdego produktu czy usługi, możesz dodać podatek albo zniżkę, a także ustawić różne stawki podatku dla rożnych krajów

Dedykowane raporty PDF

Twórz własne szablony raportów i faktur, dołączając do nich pola z niezbędnymi danymi, oraz nadając im piękny profesjonalny wygląd

Cechy

Faktury i wyceny

Zacznij korzystać z Faktur i uprość monitoring płatności od swoich klientów. Od razu po utworzeniu faktury, możesz wystawić ja w formie PDF, pobrać lub wydrukowac i wysłać do klienta. Co więcej możesz wysłać link do podglądu faktury online. Plugin pozwala również na tworzenie wycen. Jest także dobrze zintegrowany z Finansami, co pozwala na łatwe polączenie operacji, transakcji i faktur.

invoices.png

Przepracowany czas

Wreszcie możesz nie tylko naliczać przepracowany przez Twoich pracowników czas i wystawiac rachunki, ale także ustawiać różne stawki, i grupować wpisy na fakturach wg rodzaju aktywności, użytkownikach, ticketach, zagadnieniach czy projektach. To szczególnie przydatne rozwiązanie dla biznesów i organizacji, które rozliczają się z przeprowacowanego czasu, jak np. web-studia, studia designu, departamenty wsparcia klienta, studia developerskie i inne.

time_entries.png

Wydatki

Moduł wydatków pozwala Tobie na śledzenie dodatkowych wydatków i inwestycji nie związanych z czasem, które ponosisz podczas projektu. Możesz użyc ich do wystawiania prognoz i negocjacji z klientami, albo po prostu dla przejrzystej księgowości.

expenses.png

W pełni konfigurowalne szablony faktur i raportów

Dzięki wsparciu zadowolonych użytkowników i społeczności, możesz wystawiać faktury w jednym z 19 różnych języków. Na poczatek wystaczy, że dodasz swoje logo, dane firmy i pola, których potrzebujesz. Możesz skorzystać z 4 zdefiniowanych profesjonalnych szablonów PDF, albo stworzyć własny design dla faktur. To bardzo proste, dzięki możliwości stosowania HTML i Liquid. Co więcej, każdy raport i faktura posiada link do publicznego widoku, który pozwala na wgląd bez potrzeby logowania.

pdf.png

Automatyczne tłumaczenia i dopasowania do szablonów

Z jednym kliknięciem możesz dopasować fakturę do wcześniej zdefiniowane szablonu lub innego języka. Pozwala to uprościc operacje, zaoszczędzając czas na wystawianiu faktur na rózne rynki. Plugin sam zmieni język, nazwę i stawkę podatku, czy zmodifikuje układ na zdefiniowany dla właściwego kraju.

custom_template.png

Rożne jednostki by spełnić Twoje potrzeby

Możesz wystawiać konkretne pozycje w różnych jednostkach. Poza walutami możesz dodawać przebieg pojazdów (w milach lub kilometrach), czas (w minutach, godzinach, dniach), ilości produktów (w sztukach), lub dowolne inne, które pasują do specyfiki Twojego biznesu.

units.png

Wymagania

Redmine 5.1 - 4.0
Ruby 3.7 - 2.0
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Cennik

Light

Darmowy

Pobierz teraz

PRO Single-server

199

12 month updates & support

Kup teraz

PRO Multi-server

499

12 month updates & support

Kup teraz

Dodatkowe funkcjonalności wersji PRO

Dodatkowe szablony
Wydatki z podziałem na kategorie i wsparciem dla wielu walut
Wysyłanie faktur przez e-mail
Import/Export faktur i wydatków
Planowanie wydatków z kalendarzem płatności
Dedykowane pola dla faktur i wydatków
Cykliczne płatności
Powiązania pomiędzy operacjami finansowymi
Obsługa płatności przez Paypal
Bezpieczny link do wglądu do faktury (widok dla klienta)
Dodawanie załączników dla faktur i wydatków
Integracja z pluginem Produkty.

Bundles and offers

RedmineUP Full stack bundle

Get all plugins bundle with 48% discount

Order Full stack bundle | $1799

14 plugins bought separately: $3 436.00 – You save $1 637.00

fullstack.svg

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon

Quote chad

I’ve enjoyed using the RedmineUP products, they’ve been a major help in streamlining our operations to developer better quality code faster.

Louis Camassa, VP of Product SMS Masterminds