Plugin Agile dla Redmine

Zastosuj najlepsze praktyki Agile we wszystkich projektach

Pobierz teraz
Wszystkie wykresy Agile

W mgnieniu oka sprawdź status i postęp projektu z diagramami Agile: Burndown, Cumulative Flow, Velocity czy Lead Time.

Dla Scrum & Kanban

Zbudowaliśmy plugin z myślą o zespołach korzystających z dowolnej metodyki Agile– Scrum czy Kanban, a także mieszanych jak Scrumban czy Kanplan

Powtarzaj sukcesy

Z łatwością zapisuj sprawdzone deski i widoki, by użyć ich w kolejnych projektach. Możesz również skopiować całe projekty, zagadnienia i harmonogramy sprintów.

Dopasowany pod Ciebie

Łatwo dostosuj swoje Agile boardy do konkretnych projektów, zespołów czy osób. Dzięki filtrom, zasadom i kolorom lekko dopasujesz widoki i kwerendy pod swoje oczekiwania.

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczny za to, że pluginy są dobrze udokumentowane i proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon

Cechy

Agile board z wykorzystaniem technologii Ajax

Twoja wirtualna tablica Agile z karteczkami. Śledź zagadnienia, ustalaj ich priorytety, przypisuj je szybciej i sprawniej. Przenoś zadania za pomocą przeciągnij&upuść (drag&drop). Modyfikuj listy zadań, dodawaj zadania do zagadnień oraz komentarze bezpośrednio na desce. Może być skonfigurowana pod Scrum, Kanban, a także pod mieszane metodyki. Co więcej, tablica jest pozwala na zmiany zdefiniowane w workflow i nie zezwala na niedozwolone zmiany statusów zadań.

board.png

Wykresy Agile

Szybko sprawdź lub wizualizuj status i postęp swoich projektów. Wykorzystaj diagramy, by przewidzieć niespodziane czynniki stojące na przeszkodzie w procesie rozwoju oprogramowania czy na drodze projektu, a także, by oszacować idealne rozłożenie zadań. Na przykład, możesz oszacować prawdopodobieństwo osiągnięcia celu sprintu, śledząc ilość pozostałej w danym sprincie pracy na wykresie Burndown lub Burnup.

charts.png

Swimlanes i podział na kolumny

Dzięki naszemu pluginowi Agile możesz dokładnie odwzorować każdą fazę projektu czy dowolnego procesu, korzystając z kolumn. Co więcej, możesz wykorzystać horyzontalny podział na wiesze - Agile swimlanes, które pozwalają podzielić zadania i zagadnienia wg przypisanej osoby albo zadania nadrzędnego.

subcolumns.png

Planer Sprintów

W terminologii Agile sprint to zestaw funkcji i poprawek, który zostanie wypuszczony jako pojedyncza aktualizacja oprogramowania lub produktu. Planner Spritów pozwala ci zobaczyć, które zadania i zagadnienia należą do konkretnego sprintu, a także płynnie przenieść je w razie potrzeby do innych sprintów albo backlogu.

version_planner.png

Story Points

Teraz możesz zmierzyć i przypisać trudność wykonania każdej Story poprzez dodanie Story Points. Na desce projektu widzisz wyraźnie wartość SP dla każdego zagadnienia, a także sumarycznie dla każdej fazy projektu (reprezentowane przez kolumny na Scrum/Kanban board).

story_points.png

Ograniczenie Work in Progress limits

Korzystając z metryki Kanban — Work in Progress (WIP) możesz kontrolować liczbę aktywnych zadań i zadbać o wysoką produktywność swojego zespołu, utrzymując zbalansowaną pracę nad optymalną ilością zadań. Dla każdej fazy z faz projektu, przedstawionej jako kolumna na desce możesz teraz wyznaczyć maksymalną ilość zadań. Nie tylko widzisz ograniczenia, ale także zostaniesz ostrzeżony przy przekroczeniu ustawionych limitów.

wip_limits.png

Wymagania

Redmine 3.4 - 2.1
Ruby 1.8.7, 1.9.3, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Ponad 50 000 firm z 100 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług w chmurze RedmineUP

Deutsche Telekom
Fujitsu
China-Euro Vehicle Technology
Schneider Electic
Samsung
AT&T
Airbus
Apple Inc.

Cennik

Light

Darmowy

Pobierz teraz

Bestseller

PRO Single-site

399

Kup teraz

PRO Multi-site

899

Kup teraz

OEM

Kontakt

Napisz do nas

Dodatkowe funkcjonalności wersji PRO

Zapisywanie skonfigurowanych desek wraz z kolumnami i ustawieniami
Podział desek na użytkowników, role, projekty
Poziome podziały desek – swimlanes
Limity Work in Progress
Podział deski na sub-kolumny
Dodatkowe wykresy: Burnup, Cumulative flow, Velocity, Lead time
Dodatkowe pola na kartach Zagadnień
Dodawanie komentarzy i notatek od razu na desce
Dodawanie zagadnień i zadań od razu na desce
Możliwość stosowania kolorów na kartach do filtowania wg. Zagadnień, priorytetu, projektu, przepracowanego czasu

Bundles and offers

CRM + Helpdesk

Plugins included

CRM and HelpDesk

399
You Save $99
Order now
999
You Save $199
Order now

CRM+Helpdesk+Invoices

Plugins included:

CRM, HelpDesk and Invoices

499
You Save $198
Order now
1299
You Save $398
Order now

Full plugins stack

Plugins included

All RedmineUP PRO plugins

999
You save $520
Order now
1999
You save $1513
Order now

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote mathias

Moduły są proste w użyciu, instalacja jest łatwa, a co więcej support jest świetny! Korzystamy z pluginów RedmineUP od ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia technicznego i uaktualnień, które od Was otrzymujemy.

Krunal Jariwala, CEO Xcellence-IT

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

In Morele.net we use Redmine fo projects portfolio management and system maintenance. We use several RedmineUP's plugins: Agile, Helpdesk, People. I am very pleased with their functionality and the transparency of the user interface.

Adam Rataj, Director of Software Development Department Morele.net