Plugin Agile dla Redmine

Zastosuj najlepsze praktyki Agile w swoich projektach z Redmine

Pobierz teraz
Wszystkie wykresy Agile

Korzystaj z 11 różnych wykresów Agile takich jak: Burn down, Burn up, Cumulative Flow, Velocity czy Lead Time. W okamgnieniu sprawdzisz status i postęp projektu.

Dla Scrum i Kanban

Zbudowaliśmy plugin z myślą o zespołach korzystających z dowolnej metodyki Agile–Scrum czy Kanban, a także mieszanych jak Scrumban czy Kanplan.

Łatwo powielaj projekty

Zapisuj sprawdzone widoki tablic Agile, zagadnienia, harmonogramy sprintów czy całe projety, by użyć ich ponownie i zaoszczędzić czas.

Dopasowany dla Ciebie

Dostosuj widoki tablicy zadań dla konkretnych projektów, zespołów czy osób. Żeby znaleźć konkretne zadania skorzystaj z filtrów, kolorów i zapisz je.

Pracujemy z tym pluginem Agile od dwóch lat, jest niesamowicie prosty z wieloma funkcjami. Co najbardziej nam się w nim podoba, poza prostotą, to fakt, że można dostosować go pod dowolnego procesu / praktyki / metodologi / frameworku, z którego korzystacie. Polecam go wypróbować

ALAIN SALMETOZ, SOFTWARE FIRMWARE R&D EFFICIENCY LEADER w SCHNEIDER ELECTRIC

Funkcjonalność

Agile board z wykorzystaniem technologii Ajax

Twoja wirtualna tablica Agile z karteczkami. Pozwala przenosić zadania za pomocą "przeciągnij i upuść", a także śledzić zagadnienia, ustalać priorytety czy przypisywać pracowników jednym pociągnięciem. Modyfikuj listy zadań, dodawaj nowe zadania oraz komentarze bezpośrednio na tablicy. Może być skonfigurowana dla Scrum, Kanban, a także pod mieszane metodyki. Zdefiniuj możliwe zmiany statusów zagadnień, a tablica będzie pilnować ustalonego workflow.

board.png

Wykresy Agile

Szybko sprawdź status i postęp swoich projektów. Wykorzystaj diagramy, by przewidzieć nieoczekiwane sytuacje stojące na drodze projektu, a także, by oszacować idealne rozłożenie zadań. Na przykład, możesz oszacować prawdopodobieństwo osiągnięcia celu sprintu, śledząc ilość pozostałego obłożenia pracą na wykresie Burndown lub Burnup.

charts.png

Swimlanes i podział na kolumny

Dzięki pluginowi Agile możesz dokładnie odwzorować każdą fazę projektu czy procesu. Korzystaj z kolumn i horyzontalnego podziału na wiersze—Agile swimlanes, które pozwalają podzielić zadania i zagadnienia wg przypisanej osoby albo zadania nadrzędnego.

subcolumns.png

Planer Sprintów

W terminologii Agile sprint to zestaw nowych funkcji i zmian, który zostanie wydany jako pojedyncza aktualizacja oprogramowania lub produktu. Planner Spritów pozwala zobaczyć, które zagadnienia przynależą do konkretnego sprintu, a także przenosić zadania pomiędzy sprintami i backlogiem.

version_planner.png

Story Points

Możesz zmierzyć i przypisać trudność wykonania każdej Story poprzez dodanie Story Points. Na tablicy projektu zobaczysz wyraźnie wartość SP dla każdego zagadnienia, a także sumarycznie dla każdej fazy projektu.

story_points.png

Ograniczenie Work in Progress limits

Korzystając z metryki Kanban—Work in Progress (WIP) możesz kontrolować liczbę aktywnych zadań i utrzymać pracę zespołu nad optymalną ilością zadań. Dla każdej z faz projektu, przedstawionej jako kolumna na tablicy Kanban, możesz wyznaczyć maksymalną ilość zadań oddzielnie. Przy próbie przekroczenia limitu, użytkownik zostanie ostrzeżony powiadomieniem.

wip_limits.png

Wymagania

Redmine 5.0 - 3.0
Ruby 3.1 - 1.9.3
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Co użytkownicy mówią o pluginie Agile

Korzystamy z tego plugina od 2015. Jego funkcje jak agile board, wykresy, user stories są bardzo pomocne we wdrażaniu agile (scrum) do procesu developmentu.

Sadaf Rasheed
ocena z redmine.org

Świetny plugin - jest dobrą alternatywą dla tradycyjnego widoku tabeli zadań z nutą "Agile"...

Adam Szakacs
ocena z redmine.org

Sprawuje się doskonale. Funkcjonalność jest świetna! Nie moglibyśmy wyobrazić sobie Redmine bez tego plugina!

Christoph Romer
ocena z redmine.org

Najlepszy plugin do zarządzania projektami Agile, Scrum czy Kanban.

Luis Blasco
ocena z redmine.org

Używamy tego plugina i jesteśmy zadowoleni. Prosty w instalacji, prosty w obsłudze.

Dan Rusu
ocena z redmine.org

W naszej agencji cubetech bardzo cenimy sobie wykres burndown. Dzięki niemu w dowolnym momencie można sprawdzić, czy projekt jest na właściwych torach.

Christoph S. Ackermann
ocena z redmine.org

Cennik

Light

Darmowy

Pobierz teraz

PRO Single-server

499

12 month updates & support

Kup teraz

PRO Multi-server

1199

12 month updates & support

Kup teraz

Dodatkowe możliwości wersji PRO

Zapisywanie tablic wraz z kolumnami i ustawieniami
Podział tablic na użytkowników, role, projekty
Poziome podziały na wiersze—swimlanes
Limity Work in Progress
Podział tablic na sub-kolumny
Możliwość wykoszystania kolorów do filtrowania kart zadań
Dodatkowe pola na kartach Zagadnień
Dodawanie komentarzy i notatek od razu na tablicy
Dodawanie zagadnień i zadań od razu na desce
Dodatkowe wykresy: Burn up, Cumulative flow, Velocity, Lead time

Bundles and offers

RedmineUP Full stack bundle

Get all plugins bundle with 48% discount

Order Full stack bundle | $1799

14 plugins bought separately: $3 436.00 – You save $1 637.00

fullstack.svg

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote mathias

Moduły są proste w użyciu, instalacja jest łatwa, a co więcej support jest świetny! Korzystamy z pluginów RedmineUP od ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia technicznego i uaktualnień, które od Was otrzymujemy.

Krunal Jariwala, CEO Xcellence-IT

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

I’ve enjoyed using the RedmineUP products, they’ve been a major help in streamlining our operations to developer better quality code faster.

Louis Camassa, VP of Product SMS Masterminds