Plugin Agile dla Redmine

Zastosuj najlepsze praktyki Agile we wszystkich projektach

Pobierz teraz
Wszystkie wykresy Agile

Korzystaj z 11 różnych wykresów Agile takich jak: Burn down, Burn up Cumulative Flow, Velocity czy Lead Time. W oka mgnieniu sprawdzisz status i postęp projektu.

Dla Scrum i Kanban

Zbudowaliśmy plugin z myślą o zespołach korzystających z dowolnej metodyki Agile–Scrum czy Kanban, a także mieszanych jak Scrumban czy Kanplan.

Łatwo kopiuj projekty

Z łatwością zapisuj sprawdzone widoki Agile-board'ów, zagadnienia, harmonogramy sprintów czy całe projety, by użyć ich ponownie i zaoszczędzić czas.

Dopasowany dla Ciebie

Dostosuj widoki deski zadań dla konkretnych projektów, zespołów czy osób. Korzystaj z filtrów, zasad i kolorów i zapisuj swoje kwerendy.

Pracujemy z tym pluginem Agile od dwóch lat, jest niesamowicie prosty z wieloma funkcjami. Co najbardziej nam się w nim podoba, poza prostotą, o której wcześniej wspomniałem, to fakt, że można dostosować go pod dowolnego procesu / praktyki / metodologi / frameworku z którego korzystacie. Polecam go wypróbować

ALAIN SALMETOZ, SOFTWARE FIRMWARE R&D EFFICIENCY LEADER w SCHNEIDER ELECTRIC

Cechy

Agile board z wykorzystaniem technologii Ajax

Twoja wirtualna tablica Agile z karteczkami. Śledź zagadnienia, ustalaj ich priorytety i przypisuj je szybciej. Przenoś zadania za pomocą drag & drop. Modyfikuj listy zadań, dodawaj zadania do zagadnień oraz komentarze bezpośrednio na tablicy. Może być skonfigurowana dla Scrum, Kanban, a także pod mieszane metodyki. Zdefiniuj możliwe zmiany statusów, a tablica będzie pilnować ustalonego workflow.

board.png

Wykresy Agile

Szybko sprawdź status i postęp swoich projektów. Wykorzystaj diagramy, by przewidzieć nieoczekiwane sytuacje stojące na drodze projektu, a także, by oszacować idealne rozłożenie zadań. Na przykład, możesz oszacować prawdopodobieństwo osiągnięcia celu sprintu, śledząc ilość pozostałego obłożenia pracą na wykresie Burndown lub Burnup.

charts.png

Swimlanes i podział na kolumny

Dzięki pluginowi Agile możesz dokładnie odwzorować każdą fazę projektu czy swojego procesu, korzystając z kolumn. Co więcej, możesz wykorzystać horyzontalny podział na wiesze—Agile swimlanes, które pozwalają podzielić zadania i zagadnienia wg przypisanej osoby albo zadania nadrzędnego.

subcolumns.png

Planer Sprintów

W terminologii Agile sprint to zestaw funkcji i poprawek, który zostanie wypuszczony jako pojedyncza aktualizacja oprogramowania lub produktu. Planner Spritów pozwala ci zobaczyć, które zadania i zagadnienia należą do konkretnego sprintu, a także płynnie przenieść pomiędzy sprintami i backlogiem.

version_planner.png

Story Points

Możesz zmierzyć i przypisać trudność wykonania każdej Story poprzez dodanie Story Points. Na tablicy projektu zobaczysz wyraźnie wartość SP dla każdego zagadnienia, a także sumarycznie dla każdej fazy projektu.

story_points.png

Ograniczenie Work in Progress limits

Korzystając z metryki Kanban—Work in Progress (WIP) możesz kontrolować liczbę aktywnych zadań i utrzymać zbalansowaną pracę zespołu nad optymalną ilością zadań. Dla każdej z faz projektu, przedstawionej jako kolumna na tablicy Kanban, możesz wyznaczyć maksymalną ilość zadań. Przy próbie przekroczenia limitu, zostaniesz ostrzeżony powiadomieniem.

wip_limits.png

Wymagania

Redmine 3.4 - 2.1
Ruby 1.8.7, 1.9.3, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Ponad 50 000 zespołów z 100 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP

China-Euro Vehicle Technology
Intel
Nintendo
Schneider Electic
AT&T
Apple Inc.
Fujitsu
Bosch

Cennik

Light

Darmowy

Pobierz teraz

Bestseller

PRO Single-site

399

Kup teraz

PRO Multi-site

899

Kup teraz

OEM

Kontakt

Napisz do nas

Dodatkowe możliwośći wersji PRO

Zapisywanie tablic wraz z kolumnami i ustawieniami
Podział tablic na użytkowników, role, projekty
Poziome podziały desek—swimlanes
Limity Work in Progress
Podział tablic na sub-kolumny
Możliwość stosowania kolorów na kartach do filtrowania
Dodatkowe pola na kartach Zagadnień
Dodawanie komentarzy i notatek od razu na tablicy
Dodawanie zagadnień i zadań od razu na desce
Dodatkowe wykresy: Burnup, Cumulative flow, Velocity, Lead time

Bundles and offers

CRM + Helpdesk

Plugins included

CRM and HelpDesk

399
You Save $99
Order now
999
You Save $199
Order now

CRM+Helpdesk+Invoices

Plugins included:

CRM, HelpDesk and Invoices

499
You Save $198
Order now
1299
You Save $398
Order now

Full plugins stack

Plugins included

All RedmineUP PRO plugins

999
You save $520
Order now
1999
You save $1513
Order now

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote mathias

Moduły są proste w użyciu, instalacja jest łatwa, a co więcej support jest świetny! Korzystamy z pluginów RedmineUP od ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia technicznego i uaktualnień, które od Was otrzymujemy.

Krunal Jariwala, CEO Xcellence-IT

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon