covid-19.png
In response to the spread of COVID-19, we want to do our part to help you stay connected and productive using our products

Free for hospitals, healthcare-related, and nonprofit organizations

In response to the spread of COVID-19, we want to do our part to help you stay connected and productive using our products

Plugin Finanse dla Redmine

Proste zarządzanie kontami i finansami Twojej firmy

Pobierz teraz
teaser.png
Obsługa wielu kont

Możesz przypisać i zarządzać dowolną liczbą kont w jednym panelu. Koniec z masą formatek, tabelek, arkuszy i wieloma okienkami. Teraz wpuścisz przejrzystość i prostotę do zarządzania finansami.

Obsługa wielu walut

Jak każdy z naszych pluginów, Finanse również obsługuje wiele walut, by ułatwić operacje prowadzonena wielu rynkach. Rozliczenia z międzynarodowymi klientami są wreszcie proste.

Kalendarz płatności

Przestań obklejać biurko karteczkami z przypomnieniami o kolejnych płatnościach. Wpisz je do kalendarza, a on sam zatroszczy się o resztę i przypomni o terminie.

Hierarchie i kategorie

Ustaw hierarchię kategorii i śledź płatności jako pojedyncze operacje lub całe kategorie. Przykładowo, możesz zobaczyć zbiorcze wydatki na delegacje lub tylko wydatki na noclegi albo przejazdy.

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. Jesteśmy także wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumentowane i proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, CEO i Właściciel - Tecsoon

Cechy

Zarządzaj kontami, przychodami i wydatkami

Finanse pozwalają Ci wygodnie widzieć wszystkie przychody i wydatki i monitorować stan przypisanych kont firmowych. Możesz akceptować albo odrzucać operacje pojedynczo lub grupowo. Każdy wydatek lub przychód może być przypisany do określonego źródła albo kategorii, co pozwala łatwiej kontrolować finanse..

account.png

Ustawiaj relacje pomiędzy operacjami.

Teraz możesz ustawiać relację pomiędzy operacjami i fakturami. Dzięki temu lekko śledzić określone rodzaje wydatków, np. te związane z delegacjami albo materiałami biurowymi. Ponadto, dzięki śledzeniu typu płatności, np. płatności gotówką — łatwiej kontrolować, na co były wydane pieniądze.

relations.png

Planuj finanse

Korzystając z kalendarza płatności, możesz wygodnie i bezstresowo planować finanse i przepływ środków dla swojego biznesu. I możesz spać spokojnie, gdyż realny balans kont pozostanie niezmieniony do czasu realnej zaplanowanej daty operacji.

calendar.png

Łatwe zatwierdzanie

Możesz grupowo edytować i w kilku kliknięciach zatwierdzać albo odrzucać operacje.

approve.png

Wymagania

Redmine 4.1 - 2.6
Ruby 1.9.3, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.6
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox
Ponad 90 000 zespołów ze 100 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP
China-Euro Vehicle Technology
NBC
Compal Electronics
Samsung
IBM
Schneider Electic
Apple Inc.
IKEA

Cennik

Light

Darmowy

Pobierz teraz

Bestseller

PRO Single-server

99

49

Only until 30.04.2020

Kup teraz

PRO Multi-server

249

124

Only until 30.04.2020

Kup teraz

OEM

Kontakt

Napisz do nas

Dodatkowe funkcjonalności wersji PRO

Dedykowane pola dla kont i operacji
Import/Export kont i operacji
Finansowy kalendarz płatności i operacji
Powiązania pomiędzy operacjami finansowymi
Faktury i powiązania pomiędzy operacjami finansowymi
Dodawanie załączników dla kont i operacji

Bundles and offers

RedmineUP Full stack bundle

Get all plugins bundle with 79% discount

Order Full stack bundle | $499

13 plugins bought separately: $2 357.00 – You save $1 858.00

fullstack_white_bg.png

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote mathias

Moduły są proste w użyciu, instalacja jest łatwa, a co więcej support jest świetny! Korzystamy z pluginów RedmineUP od ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia technicznego i uaktualnień, które od Was otrzymujemy.

Krunal Jariwala, CEO Xcellence-IT

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon