Plugin Helpdesk

Zmień swój Redmine w pełnowymiarowy system do obsługi i wsparcia klienta

Zamów teraz
customer.png
RedmineUP
Metryki SLA i raporty

Monitoruj wydajność swego działu, dzięki metrykom SLA: Średni czas pierwszej odpowiedzi, średnia ilość odpowiedzi, by zamknąć zgłoszenie, czy średni czas zamknięcia.

RedmineUP
Oceny satysfakcji

Twoi klienci mogą ocenić otrzymane odpowiedzi, klikając na właściwą emotikonę pod odpowiedzią: smutną, neutralną lub zadowoloną. Śledź ich satysfakcję za pomocą raportów.

RedmineUP
Konfigurowalne szablony

Z łatwością dostosujesz wszystko: szablony wiadomości i odpowiedzi, autorespondery, design czy różny poziom wglądu w informacje dla każdego projektu.

RedmineUP
Widget z REST API

Pozwól swoim klientom i użytkownikom wysyłać zgłoszenia i wiadomości z każdej strony dzięki widgetowi. Korzystając z funkcji auto-wypełnienia pól, otrzymasz także informacje o kontekście zgłoszenia.

Przed Helpdeskiem testowaliśmy Zendesk, Freshdesk, JIRĘ, OTRS i Zammad. Zendesk nie pozwala na lokalną instację. Dane w chmurze rodzą problemy z prywatnością albo wiążą się z wysokimi kosztami kontroli nad danymi. Wszystkie pozostałe systemy miały jakieś wady. Dlatego wybraliśmy Helpdesk. Dlaczego? Współczynnik cena/funckjonalność jest świetna, a Support udziela szybkich odpowiedzi z konkretnymi rozwiązaniami. Co więcej, plugin dobrze interguje się z infrasturą Open Source.

Gerhard Gappmeier, Członek Zarządu, Dyrektor ds Rozwoju Oprogramowania i Architektury IT—ascolab GmbH

Funkcjonalności

Pełna informacja o kliencie

Jedną z najpotężniejszych funkcji jest pełna integracja z modułem zagadnień (issues) i pluginem CRM. Dzięki niej widzisz wszystkie informacje o osobie, z którą prowadzisz korespondencję, wraz z tagami, powiązanymi plikami, czy jej wcześniejszymi zgłoszeniami. Korzystając z tej historii, moduł podpowiada listę osób, do których możesz wysłać kopię DW.

customer.png

Odpowiadaj bezpośrednio z ticketa

Teraz możesz odpowiedzieć na ticket za pomocą jednego kliknięcia. Odpowiedź używa szablonu, do którego wcześniej możesz zdefiniować nagłówek i stopkę. Możesz w nich wykorzystać automatyczne makra, które załączą informacje takie jak nr ticketa czy imię i nazwisko agenta, który odpowiedział na wiadomość.

response.png

Obsługa zgłoszeń poprzez Tickety

Helpdesk rozszerza funkcjonalności listy zagadnień, dzięki czemu możesz użyć filtrów, by bezproblemowo znaleźć i zaznaczyć zarówno wszystkie zgłoszenia, jak i wybrać jedno konkretne. Dodatkowo możesz dodać dodatkowe wyświetlane pola w tablicy zagadnień — jak np. z informacjami o kliencie czy tekstem ostatniej wiadomości.

tickets.png

Odpowiadaj szybciej dzięki autoresponderom

Z Helpdeskiem możesz ustawić autoresponder na pierwszą wiadomość otrzymaną od klienta, a także dowolnie dopasować ją do swoich potrzeb i designu za pomocą szablonów i stylów. Co więcej, zarówno w nagłówku, jak i stopce wiadomości możesz stosować makra, które załadują do wiadomości wybrane dane dotyczące klienta, zgłoszenia czy agenta.

templates.png

Helpdesk Widget z API

Dzięki widgetowi Twoi klienci i użytkownicy systemu mogą wysyłać zgłoszenia i tickety z dowolnej strony, zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz Redmine. Co więcej, możesz skonfigurować dowolne pola, które chcesz, by były wyświetlane, a także ustawić ich auto wypełnianie określonymi danymi. Dzięki temu możesz automatycznie załączać informacje, takie jak adres obecnej strony, status strony, ID produktu czy inne, które będą potrzebne w Twojej firmie.

widget.png

Wymagania

Redmine 4.0 - 2.6
Ruby 1.9.3, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Ponad 50 000 zespołów ze 100 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP

Samsung
Nintendo
Apple Inc.
Mitsubishi Electric
Deutsche Telekom
Compal Electronics
NASA
Airbus

Cennik

Bestseller

PRO Single-server

299

Kup teraz

PRO Multi-server

699

Kup teraz

OEM

Kontakt

Napisz do nas

Dodatkowe funkcjonalności

Obsługa protokołów POP3/IMAP
Szablony wiadomości
Statystyki wydajnośći i efektywności SLA
Dedykowane style CSS dla szablonów emaili
Widget do zamieszczenia na dowolnej stronie
Uniwersalny widok zgłoszenia dla wszystkich członków zespołu
Białe i czarne listy oraz filtorowanie
Ratingi satysfakcji
Autorespondery z konfigurowalnymi szablonami
Makra
Wysyłanie i otrzymywanie załączników
Listy DW/UDW

Bundles and offers

CRM + Helpdesk

Plugins included

CRM and Helpdesk

399
You Save $99
Order now
999
You Save $199
Order now

CRM+Helpdesk+Invoices

Plugins included:

CRM, Helpdesk and Invoices

499
You Save $198
Order now
1299
You Save $398
Order now

Full plugins stack

Plugins included

All RedmineUP PRO plugins

999
You save $520
Order now
1999
You save $1513
Order now

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote mathias

Moduły są proste w użyciu, instalacja jest łatwa, a co więcej support jest świetny! Korzystamy z pluginów RedmineUP od ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia technicznego i uaktualnień, które od Was otrzymujemy.

Krunal Jariwala, CEO Xcellence-IT

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon

Quote chad

I’ve enjoyed using the RedmineUP products, they’ve been a major help in streamlining our operations to developer better quality code faster.

Louis Camassa, VP of Product SMS Masterminds