Plugin Redmine Helpdesk

Ticketowy system do obsługi i wsparcia klienta w Redmine

Zamów teraz
customer.png
RedmineUP
Metryki SLA i raporty

Monitoruj wydajność swego działu, dzięki metrykom SLA: Średni czas pierwszej odpowiedzi, średnia ilość odpowiedzi, by zamknąć zgłoszenie, czy średni czas zamknięcia.

RedmineUP
Oceny satysfakcji

Twoi klienci mogą ocenić otrzymane odpowiedzi, klikając na właściwą emotikonę pod odpowiedzią: smutną, neutralną lub zadowoloną. Śledź ich satysfakcję za pomocą raportów.

RedmineUP
Konfigurowalne szablony

Z łatwością dostosujesz wszystko: szablony wiadomości i odpowiedzi, autorespondery, design czy różny poziom wglądu w informacje dla każdego projektu.

RedmineUP
Widget z REST API

Pozwól swoim klientom i użytkownikom wysyłać zgłoszenia i wiadomości z każdej strony dzięki widgetowi. Korzystając z funkcji auto-wypełnienia pól, otrzymasz także informacje o kontekście zgłoszenia.

Przed Helpdeskiem testowaliśmy Zendesk, Freshdesk, JIRĘ, OTRS i Zammad. Zendesk nie pozwala na lokalną instację. Dane w chmurze rodzą problemy z prywatnością albo wiążą się z wysokimi kosztami kontroli nad danymi. Wszystkie pozostałe systemy miały jakieś wady. Dlatego wybraliśmy Helpdesk. Dlaczego? Współczynnik cena/funckjonalność jest świetna, a Support udziela szybkich odpowiedzi z konkretnymi rozwiązaniami. Co więcej, plugin dobrze interguje się z infrasturą Open Source.

Gerhard Gappmeier, Członek Zarządu, Dyrektor ds Rozwoju Oprogramowania i Architektury IT—ascolab GmbH

Funkcjonalności

Pełna informacja o kliencie

Jedną z najpotężniejszych funkcji jest pełna integracja z modułem zagadnień (issues) i pluginem CRM. Dzięki niej widzisz wszystkie informacje o osobie, z którą prowadzisz korespondencję, wraz z tagami, powiązanymi plikami, czy jej wcześniejszymi zgłoszeniami. Korzystając z tej historii, moduł podpowiada listę osób, do których możesz wysłać kopię DW.

customer.png

Odpowiadaj bezpośrednio z ticketa

Teraz możesz odpowiedzieć na ticket za pomocą jednego kliknięcia. Odpowiedź używa szablonu, do którego wcześniej możesz zdefiniować nagłówek i stopkę. Możesz w nich wykorzystać automatyczne makra, które załączą informacje takie jak nr ticketa czy imię i nazwisko agenta, który odpowiedział na wiadomość.

response.png

Obsługa zgłoszeń poprzez Tickety

Helpdesk rozszerza funkcjonalności listy zagadnień, dzięki czemu możesz użyć filtrów, by bezproblemowo znaleźć i zaznaczyć zarówno wszystkie zgłoszenia, jak i wybrać jedno konkretne. Dodatkowo możesz dodać dodatkowe wyświetlane pola w tablicy zagadnień — jak np. z informacjami o kliencie czy tekstem ostatniej wiadomości.

tickets.png

Odpowiadaj szybciej dzięki autoresponderom

Z Helpdeskiem możesz ustawić autoresponder na pierwszą wiadomość otrzymaną od klienta, a także dowolnie dopasować ją do swoich potrzeb i designu za pomocą szablonów i stylów. Co więcej, zarówno w nagłówku, jak i stopce wiadomości możesz stosować makra, które załadują do wiadomości wybrane dane dotyczące klienta, zgłoszenia czy agenta.

templates.png

Helpdesk Widget z API

Dzięki widgetowi Twoi klienci i użytkownicy systemu mogą wysyłać zgłoszenia i tickety z dowolnej strony, zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz Redmine. Co więcej, możesz skonfigurować dowolne pola, które chcesz, by były wyświetlane, a także ustawić ich auto wypełnianie określonymi danymi. Dzięki temu możesz automatycznie załączać informacje, takie jak adres obecnej strony, status strony, ID produktu czy inne, które będą potrzebne w Twojej firmie.

widget.png

Wymagania

Redmine 5.1 - 4.0
Ruby 3.7 - 2.0
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox
Ponad 140 000 zespołów ze 120 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP
Cisco
Samsung
China-Euro Vehicle Technology
IBM
Apple Inc.
Airbus
Deutsche Telekom
Nintendo

Cennik

PRO Single-server

399

12 month updates & support

Kup teraz

PRO Multi-server

899

12 month updates & support

Kup teraz

Save up to 48% for all plugins

Full Stack Single-Server
14 PRO plugins bought separately: $3 436.00 – You pay $1799

Kup teraz

Dodatkowe funkcjonalności

Obsługa protokołów POP3/IMAP
Szablony wiadomości
Statystyki wydajnośći i efektywności SLA
Dedykowane style CSS dla szablonów emaili
Widget do zamieszczenia na dowolnej stronie
Uniwersalny widok zgłoszenia dla wszystkich członków zespołu
Białe i czarne listy oraz filtorowanie
Ratingi satysfakcji
Autorespondery z konfigurowalnymi szablonami
Makra
Wysyłanie i otrzymywanie załączników
Listy DW/UDW

Bundles and offers

RedmineUP Full stack bundle

Get all plugins bundle with 48% discount

Order Full stack bundle | $1799

14 plugins bought separately: $3 436.00 – You save $1 637.00

fullstack.svg

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon

Quote chad

I’ve enjoyed using the RedmineUP products, they’ve been a major help in streamlining our operations to developer better quality code faster.

Louis Camassa, VP of Product SMS Masterminds

Quote chad

In Morele.net we use Redmine fo projects portfolio management and system maintenance. We use several RedmineUP's plugins: Agile, Helpdesk, People. I am very pleased with their functionality and the transparency of the user interface.

Adam Rataj, Director of Software Development Department Morele.net