Plugin CRM dla Redmine

Zarządzaj zadaniami, dealami, komunikacją z prospektami i klientami

Zamów teraz
Prosty, acz potężny

CRM to lekki, ale bogaty funckjonalnie plugin. Pozwala ustawiać workflow sprzedaży, lejki sprzedażowe, a także kontrolować proces sprzedaży za pomocą raportów i wykresów.

Płynna komunikacja

Zapomnij o zagubionych e-mailach. Wysyłaj wiadomosci bezpośrednio z Redmine, a także ustawiaj przypomienia o kolejnym kontakcie.

Wszystkie dane o kliencie

Dzięki integracji z pozostałymi wtyczkami, widzisz wszystkie powiązane informacje na karcie kontaktu w CRM i innych miejscach w systemie.

Łatwy w konfiguracji

Przejmij kontrolę nad procesem sprzedaży korzystając z workflow, dedykowanych pól i filtrów. Masowo edytuj operacje, zadania, zgłoszenia i kontakty.

Mamy ponad 50 000 zagadnień w i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem naszego oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Funkcje

Kontakty

Wraz z zainstalowaniem wtyczki CRM otrzymujesz możliwość umieszczenia pełnej informacji o kontaktach. Co więcej, dzięki integracji z pozostałymi rozszerzeniami RedmineUP zobaczysz dodatkowe dane – zamówienia, zakupione przez kontakt produkty lub usługi, zgłoszenia do działu obsługi klienta, wystawione zagadnienia, czy projekty, w których kontakt jest dostępny. Możesz przypisać różny poziom widoczność i dostępności dla różnych projektów dla tego samego kontaktu.

contacts.png

Notatki

By zachować przejrzystość i pełnię komunikacji, możesz dla zachowania historii kontaktu dołączać notki do kontaktów — pliki, oferty, umowy, prezentacje — słowem wszystko, co uznasz za stosowne. Do każdej notatki o ostatnim kontakcie, możesz zaznaczyć jego rodzaj (telefon, e-mail, spotkanie) i dodać tagi.

notes.png

Deale

Edycja PRO pozwala Ci na zarządzanie dealami, które reprezentują jedną transakcję sprzedaży dla jednego klienta, począwszy od pierwszego kontaktu, aż do kontraktu. Ustawiając prawdopodobieństwo deala, możesz prognozować swój przychód. Monitorowanie transakcji i ich statusu jest łatwe, dzięki wachlarzowi funkcji, począwszy od wykresu Ganta do deski projektowej Agile. Możesz ustawić własny lejek sprzedażowy, z etapami sprzedaży, które odzwierciedlają procesy w twojej organizacji, a następnie śledzić przychód na każdym jego etapie.

deals.png

Zobacz powiązane zagadnienia (issues)

Na karcie kontaktu zobaczysz wszystkie powiązane z daną osobą zagadnienia i tickety. To pomoże Ci natychmiastowo sprawdzić historię kontaktu i status zleceń przed kontaktem z danym klientem.

issue.png

Wysyłaj e-maile

Dzięki dodatkowi CRM możesz wysyłać e-maile bezpośrednio z Redmine. Nie tylko te czysto tekstowe. Możesz dołączyć dowolne pliki, notatki, przypiąć powiązane zagadnienie, czy zgłoszenie, a także dodawać osoby w CC. Co więcej, dzięki funkcjonalności „wirtualnej skrytki pocztowej” możesz przesłać dalej dowolną korespondencję I przechowywać całość pod jednym zagadnieniem.

send_email.png

Wymagania

Redmine 3.3 - 2.1
Ruby 1.8.7, 1.9.3, 2.0.0
Baza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
OS Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Ponad 50 000 zespołów ze 100 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP

Intel
Bosch
AT&T
Samsung
Nintendo
Schneider Electic
Fujitsu
Deutsche Telekom

Cennik

Light

Darmowy

Pobierz teraz

Bestseller

PRO Single-server

199

Kup teraz

PRO Multi-server

499

Kup teraz

OEM

Kontakt

Napisz do nas

Dodatkowe funkcje w wersji PRO

Konfigurowalny pipeline dla deali
Widok tablic i kart
Dedykowane pola
Powiązanie z zagadnieniami
Wysyłanie e-maili
Dodawanie załączników do Notatek
Zapisywanie kwerend
Eksport danych vCard

Bundles and offers

CRM + Helpdesk

Plugins included

CRM and Helpdesk

399
You Save $99
Order now
999
You Save $199
Order now

CRM+Helpdesk+Invoices

Plugins included:

CRM, Helpdesk and Invoices

499
You Save $198
Order now
1299
You Save $398
Order now

Full plugins stack

Plugins included

All RedmineUP PRO plugins

999
You save $520
Order now
1999
You save $1513
Order now

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote mathias

Moduły są proste w użyciu, instalacja jest łatwa, a co więcej support jest świetny! Korzystamy z pluginów RedmineUP od ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia technicznego i uaktualnień, które od Was otrzymujemy.

Krunal Jariwala, CEO Xcellence-IT

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon