Plugin Pytania i Odpowiedzi

Twórz FAQ, Q&A, bazy wiedzy i strony do zgłaszania innowacji

Pobierz teraz
teaser.png
Wyróżnione pytania

Możesz wyróżnić wybrane pytanie lub odpowiedź, dzięki czeu pokaże się na wierzchu listy i będzie łatwiejsze do znalezienia.

Tagi

Używaj tagów by oznaczać i grupować kontent, a także umożliwiaj użytkownikom szybciej znaleźć właściwą informację.

Głosowanie odpowiedzi

Teraz każdy użytkownik może zagłosować na odpowiedź poprzez ikonę 'kciuka w górę' lub 'kciuka w dół'. Najwyższej oceniane odpowiedzi są widoczne zawsze na wierzchu.

Łatwa moderacja

Chroń dostep do treści wyłączając możliwość edycji i komentowania, a także wyróżniaj pożądane oraz najlepsze odpowiedzi dla dowolnego tematu.

Your plugins are professional and easy-useable. They meet all our needs. Also I would like to say that we are very fond of your support. And we are glad that your plugins are well documented and installation process is very easy. We have thousands of tasks or issues. So your plugins are very useful for us.

Gaoming Wu, Owner of Tecsoon

Cechy

Dodaj najczęściej zadawane pytania - FAQ

Przestań tracić czas na ciągłe odpowiadanie na te same pytania. Stwórz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Pozwala tobie nie tylko dodawać pytania i odpowiedzi, ale także oddaje inicjatywę w ręce użytkowniów. Teraz mogą dodawać pytania, udzielać odpowiedzi i głosować na najlepszą z nich. Wyróżniaj najlepsze lub najpopularniejsze pytania, by znajdowały sie na początku wątku. Co więcej, najlepsze odpowiedzi, tak jak te wyróżnione przez ciebie pozostają zawsze na wierzchu i są lepiej widoczne dla każdego.

faq.png

Twórz bazy wiedzy

Twórz bazę wiedzy i samopomocy dla swojej firmy. Może być poświęcona informacjom ogólnym dla wszystkich pracowników - jak procedurze wypełnienia wniosku o urlop, zwolnienie chorobowe, czy rozpoczęciu pracy w organizacji. Może być również poświęcona informacjom niezbędnym dla wybranych działów, jak zgłaszanie bugów, dodawanie kontaktów w CRM czy prośba o akceptację nowego wydatku. W ustawieniu domyślnym wszyscy użytkownicy mogą komentować tematy, by lepiej je zrozumieć i zgłębić lub podzielić się uwagami. W każdej chwili możesz jednak wyłączyć tą opcję.

knowledge_base.png

Twórz strony do zgłaszania pomysłów i innowacji

Pozwól swoim pracownikom podzielić sie ich pomysłami na ulepszenia i innowacje z funkcjonalnością Idei. Dzięki niej twoi pracownicy mogą je zgłaszać, a każdy z pomysłów może być dalej przedyskutowany, skomentowany oraz oceniony.

ideas.png

Wymagania

Redmine 4.0 - 2.6
Ruby 1.9.3, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox

Ponad 50 000 zespołów ze 100 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP

IBM
Cisco
Schneider Electic
Bosch
Toshiba Inc
Compal Electronics
Airbus
Mitsubishi Electric