Usługi Redmine

Dedykowane rozwiązania Redmine

Każdego miesiąca tworzymy 5 nowych pluginów dla Redmine dla naszych klientów.

Jeśli poszukujesz ekspertów dla stworzenia dedykowanego pluginu albo rozwiązania, chcesz dodać nową funkcję do swojego systemu, naprawić wykryty błąd, lub masz dowolne inne zlecenie w środowisku Redmine, właśnie ich znalazłeś.

Jak to działa?

Pracujemy blisko z każdym klientem, by zaplanować, zaprojektować, a następnie dostarczyć i wdrożyć dedykowany plugin rozwiązanie zgodne z Twoją wizją jego designu i funkcjonalności. Warto tutaj wspomnieć, że większość wtyczek może być dostarczona w przeciągu zaledwie 2 tygodni.

Niezależnie od tego, czy platforma Redmine jest dla Ciebie nowa, czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem obeznanym z jej możliwościami, dążymy do tego, by proces wdrożenia był dla ciebie maksymalnie prosty, łatwy, przejrzysty, i bezbolesny.

Niezależnie od tego, czy dokładnie wiesz jakiego rozwiązania potrzebujesz, czy poszukujesz właściwych pytań, by precyzyjnie zidentyfikować potrzebę, nasi konsultanci pomogą znaleźć i dostarczyć właściwe lekarstwo na twoją biznesową bolączkę. Skonstatuj się z nami, by omówić szczegóły albo jeśli wiesz, czego potrzebujesz, od razu złóż zamówienie.

Od 2010 roku tysiące organizacji z 95 krajów i z różnych obszarów gospodarki zaufało nam i powierzyło stworzenie dla nich oprogramowania w Redmine.

development.png

Wypróbuj nasze produkty w chmurze

Najnowszy Redmine ze wszystkimi pluginami. Rozpocznij bezpłatny 15-dniowy test. Karta nie jest wymagana.